De website van vv BZS is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.
13 april 2023 10:15
Diverse clubs hebben gesigneerde voetbalshirts ter beschikking gesteld voor de veiling die zaterdagavond 15 april aanstaande gehouden zal worden. Eén van de te veilen items is het ingelijste, gesigneerde shirt van de aanstaande kampioen Feyenoord.
08-03 16 APRIL: BZS oefent tegen Nederlands elftal
10-03 17 en 18 maart: BZS TONEELGROEP SPEELT "DE GOLDEN BOYS"
10-03 BLIJE GEZICHTEN TIJDENS INTRODUCTIE BEWEEGLESSEN NIJNTJE - 16 MAART START NIEUWE SERIE
08-03 Koop loten en win een voetbalreis naar BORUSSIA DORTMUND-BAYERN MUNCHEN voor 2 personen
22-05 JO11-1, JO12-1 en JO14-1 kronen zich op slotdag tot KAMPIOEN
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.