Sponsors


          Onze sponsors denken aan ons! Denken jullie aan onze sponsors?

Bestuur en de Commissies

Bestuur

Naam

Telefoon/mail

Voorzitter

Vacant

voorzitter@vv-bzs.nl

Secretaris

Otto van Stijn

06-44155063 / secretaris@vv-bzs.nl

Penningmeester

Luc Frantzen 

06-51598425 / penningmeester@vv-bzs.nl

Ledenadminstratie

Coen van Zanten

06-23838710 / ledenadministratie@vv-bzs.nl

Technische Zaken

Arjo Verweij
(Senioren)
Marco van Munster
Martin Verweij
Marion de Ronde

06-54225362 

06-11203735 
06-50266992 
06-23834540 

Wedstrijdsecretariaat

Richard van Dijk

 
Accomodatie Henk-Jan van Os

 accomodatie@vv-bzs.nl

Kantine zaken

Barcommissie

kantine@vv-bzs.nl

Sponsorzaken

Arnold Tornbroers

06-20767465 /  sponsorzaken@vv-bzs.nl

Communicatie

<Vacature>

communicatie@vv-bzs.nl

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!