Sponsors


          Onze sponsors denken aan ons! Denken jullie aan onze sponsors?

Bestuur en de Commissies

Bestuur

Naam

Telefoon/mail

Voorzitter

Vacant

voorzitter@vv-bzs.nl

Secretaris

Otto van Stijn

06-44155063 / secretaris@vv-bzs.nl

Penningmeester

Luc Frantzen 

06-51598425 / penningmeester@vv-bzs.nl

Ledenadminstratie

Coen van Zanten

06-23838710 / ledenadministratie@vv-bzs.nl

Technische Commissie

Hans Schrijner
(Hoofd trainerszaken /opleidingen)
Michel de Koning (Hoofd Technische Commissie)
<Vacant> (Coordinator Heren selectie)
Dennis Schurgers (Coordinator Heren overig)
Mario de Vor
(Coordinator O13 - O19)
Gill van Beurden
(Coordinator O13 - O19)
Michel de Koning
(Coordinator O9 - O12)
Joost den Anker
(Coordinator Mini - O8)
Simone Visser (Coordinator Dames)
Simone Visser (Coordinator MO9 - MO19) 
Martin Verweij
(Coordinator algemeen)

technisch-coordinator@vv-bzs.nl


technischecommissie@vv-bzs.nl




heren.overig.tc@vv-bzs.nl


jo13-jo19.tc@vv-bzs.nl

jo13-jo19.tc@vv-bzs.nl

jo9-jo12.tc@vv-bzs.nl

mini-jo8.tc@vv-bzs.nl

vrouwen-meisjes.tc@vv-bzs.nl

vrouwen-meisjes.tc@vv-bzs.nl


algemeen.tc@vv-bzs.nl

Wedstrijdsecretariaat

Vacant

 
Accomodatie Henk-Jan van Os

 accomodatie@vv-bzs.nl

Kantine zaken

Coen van Zanten

kantine@vv-bzs.nl

Sponsorzaken

Arnold Tornbroers
Edwin Timmer

06-20767465 /  sponsorzaken@vv-bzs.nl

Communicatie

<Vacature>

communicatie@vv-bzs.nl

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!