Sponsors


          Onze sponsors denken aan ons! Denken jullie aan onze sponsors?

Bestuur en de Commissies

Bestuur

Naam

Telefoon/mail

Voorzitter

Vacant

voorzitter@vv-bzs.nl

Secretaris

Otto van Stijn

06-44155063 / secretaris@vv-bzs.nl

Penningmeester

Luc Frantzen 

06-51598425 / penningmeester@vv-bzs.nl

Ledenadminstratie

Coen van Zanten

06-23838710 / ledenadministratie@vv-bzs.nl

Technische Commissie

Hans Schrijner
(Technisch coordinator)
Marco van Munster
(Jeugd coordinator)
Martin Verweij
(Jeugd coordinator)
Marion de Ronde
(Dames en meisjes)

06-30173537 / technisch-coordinator@vv-bzs.nl
06-11203735 

06-50266992 

06-23834540 

Wedstrijdsecretariaat

Richard van Dijk

 
Accomodatie Henk-Jan van Os

 accomodatie@vv-bzs.nl

Kantine zaken

Coen van Zanten

kantine@vv-bzs.nl

Sponsorzaken

Arnold Tornbroers
Edwin Timmer

06-20767465 /  sponsorzaken@vv-bzs.nl

Communicatie

<Vacature>

communicatie@vv-bzs.nl

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!