Sponsors


          Onze sponsors denken aan ons! Denken jullie aan onze sponsors?

Bestuur en de Commissies

Bestuur

Naam

Telefoon/mail

Voorzitter

Louis de Koning

06-20360990 / voorzitter@vv-bzs.nl

Secretaris

Otto van Stijn

06-44155063 / secretaris@vv-bzs.nl

Penningmeester

Luc Frantzen 

06-51598425 / penningmeester@vv-bzs.nl

Ledenadminstratie

Coen van Zanten

06-23838710 / ledenadministratie@vv-bzs.nl

Technische Zaken

Dirk Immink
(Algemeen)
Arjo Verweij
(Senioren)
Patrick Verweij
(JO15-JO13)
Marco van Munster
(JO11-JO10)
Martin Verweij
(JO9-Mini's)
Marion de Ronde
(Vrouwen-Meisjes)   Naud van der Kar (Scheidsrechterzaken)

06-54964660 /
technischecommissie@vv-bzs.nl
06-54225362 / 
senioren.tc@vv-bzs.nl
06-29531165 / 
algemeen.tc@vv-bzs.nl
06-11203735 / 
jo10-jo11.tc@vv-bzs.nl
06-50266992 / 
jo9-jo8-jo7-minis.tc@vv-bzs.nl
06-23834540 / 
vrouwen-meisjes.tc@vv-bzs.nl
scheidsrechters@vv-bzs.nl

Wedstrijdsecretariaat

Richard van Dijk

 
Accomodatie Gertjan Boon
Henk-Jan van Os

06-13090021 / accomodatie@vv-bzs.nl

Kantine zaken

Barcommissie

kantine@vv-bzs.nl

Sponsorzaken

Arnold Tornbroers

06-20767465 /  sponsorzaken@vv-bzs.nl

Communicatie

<Vacature>

communicatie@vv-bzs.nl

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!