De website van vv BZS is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.
17 april 2023 19:30
Afgelopen zaterdagavond was er de trekking van de grote verloting en de veiling van de gesigneerde voetbalshirts. De muzikale omlijsting van dit alles was in handen van DJ Pollo die de sfeer er goed inkreeg.
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.