Cookie beleid vv BZS

De website van vv BZS is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Sponsors

          Onze sponsors denken aan ons! Denken jullie aan onze sponsors?

Geslaagde avond met verloting en veiling

17 april 2023 19:30

Afgelopen zaterdagavond was er de trekking van de grote verloting en de veiling van de gesigneerde voetbalshirts. De muzikale omlijsting van dit alles was in handen van DJ Pollo die de sfeer er goed inkreeg.

Zowel de verloting als de veiling zijn uitstekend verlopen en kende een mooie opbrengst. Naast de dank aan (ver)kopers die de opbrengst omhoog getild hebben toch ook een speciaal dankwoord aan Renee, Celine en Nelson die de gehele organisatie op zich genomen hadden want ga er maar aan staan om alle lotenboekjes te verspreiden en ook weer binnen te halen. Zonder hen was dit niet gelukt.
Verder danken we uiteraard de sponsoren voor het beschikbaar stellen van de prijzen en iedereen die heeft geholpen met o.a. de muntenverkoop en de barbezetting.
DJ Pollo liet het weer ouderwets swingen en daarmee kunnen we terugkijken op een geslaagde avond.
Tot een volgende keer !

verloting.png
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!